Jak rezerwować
Newsletter

Zapisz    Wypisz
Partnerzy
Comtravel infolinia
Prywatność

Ochrona danych osobowych: Comtravel gwarantuje, ochronę danych osobowych, udostępnionych przez Państwa w trakcie dokonywania rezerwacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Każdy użytkownik serwisu pozostaje całkowicie anonimowy podczas korzystania z serwisu comtravel. Poprzez wypełnienie zgłoszenia osoba zgadza się na przetwarzanie swoich danych osobowych, jednocześnie mając prawo do wglądu i dokonywania zmian w podanych informacjach.

Udostępnianie informacji: Comtravel zbiera informacje systemowe pozwalające na prowadzenie statystyk odwiedzin stron portalu oraz informacji o nowych użytkownikach. Dla poprawnego działania portalu comtravel.pl stosuje mechanizm “Cookies”. Cookies jest informacją zapisywaną przez serwer na komputerze użytkownika w celu ułatwienia dostępu do stron portalu.
Komputer użytkownika przesyła serwerowi adres IP. Z informacji tych można określić skąd nastąpiło połączenie jednak nie zawierają one cech pozwalających na identyfikację użytkownika. Dane te wykorzystywane są jedynie do prowadzenia statystyk.

Zarządzanie danymi osobowymi: każdy użytkownik comtravel ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia wcześniej przekazanych nam danych osobowych z bazy Portalu. Wszelkie zmiany/usunięcie danych odbywa się poprzez wysłanie e-mail na adres:

Comtravel.pl

059 841 04 77

Comtravel z najwyższą starannością chroni udostępnione przez Państwa dane osobowe.

TOP 10 Wycieczek