Jak rezerwować
Newsletter

Partnerzy
Comtravel infolinia
Praca

W chwili obecnej poszukujemy pracowników na stanowisko:

Programista PHP (Słupsk)
Zakres obowiązków: rozbudowa i budowa serwisów i aplikacji WWW.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (lub licencjat, V rok studiów);
  • doświadczenia w tworzeniu aplikacji w języku PHP;
  • znajomości relacyjnych baz danych (MySQL);
  • podstawowej znajomość programów graficznych;
  • znajomości środowisk Linux, Windows;
  • samodzielności i dyspozycyjności.
  • komunikatywności;
  • umiejętności pracy w zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV, opis zrealizowanych serwisów WWW oraz list motywacyjny na adres e-mail:

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji w firmie Biuro Podróży Sfinx s.c. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Konsultant ds. Sprzedaży (Słupsk)
Zakres obowiązków: kompleksowa obsługa klientów z zakresu rezerwacji i sprzedaży imprez turystycznych.

Oczekiwania:

  • znajomość branży turystycznej i aktualnej oferty biur podróży,
  • znajomość systemów rezerwacyjnych,
  • znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet),
  • min. średnie wykształcenie,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • silna motywacja i orientacja na realizację założonych celów,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • dyspozycyjność i samodzielność,
  • znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem,

Comtravel.pl

059 841 04 77

TOP 10 Wycieczek