Jak rezerwować
Newsletter

Zapisz    Wypisz
Partnerzy
Comtravel infolinia
Dla firm

Comtravel.pl proponuje profesjonalnie zorganizowane wyjazdy lojalnościowe, integracyjne oraz motywacyjne, konferencje i szkolenia dla firm, które na długo zostaną w pamięci uczestników. Dysponujemy doświadczonymi konsultantami, którzy działają szybko i skutecznie, indywidualnie podchodząc do każdego zlecenia. Programy organizowane są dla dowolnej liczby osób, kilku - lub kilkunastodniowe. Comtravel.pl doradzi Państwu w wyborze hotelu, środków transportu, pilotów wycieczek, przewodników oraz tłumaczy. Rozpiętość oferty jest bardzo duża, naszymi partnerami są największe polskie i zagraniczne biura podróży, dzięki współpracy z którymi będziemy mogli spełnić Państwa oczekiwania. Wyjazd z Comtravel.pl to harmonijne połączenie celów biznesowych z programem turystycznym.

Proponujemy:

  • Konferencje i szkolenia dla firm - dzięki współpracy z renomowanymi krajowymi i zagranicznymi partnerami, comtravel proponuje bogaty wybór miejsc konferencyjnych i szkoleniowych w kraju i za granicą, w zależności od oczekiwań, możliwości i preferencji.
  • Wyjazdy motywacyjne, integracyjne i lojalnościowe dla firm - wyjazdy są najlepszą metodą motywowania pracowników, to nagroda, przygoda, emocje, a co najważniejsze, motywowanie do lepszej pracy. Zabawa i integracja pomoże osiągnąć postawione cele. Dzięki wyjazdom, pomożemy Państwu zwiększyć efektywność i kreatywność pracowników i oraz podnieść wartość firmy w oczach współpracowników.

Kontakt

  Comtravel.pl

059 841 04 77

TOP 10 Wycieczek