Newsletter

Zapisz    Wypisz
Jak rezerwować
Partnerzy

Hotel Sunrise ***

Nasza opinia

Sprawdzony hotel, polecamy dla osób lubiących spokój, mniejsze kurorty.

Położenie

hotel zlokalizowany w miejscowości Svety Vlas, w pobliżu restauracje, sklepiki, inne hotele pensjonaty w trakcie budowy. Blisko do miejscowości Słoneczny Brzeg (dojazd komunikacją miejską).

Usługi hotelowe

wybudowany w 2005 roku 4-piętrowy obiekt, w hotelu restauracja dla 50 osób, cafe bar, lobby bar, basen z sekcją dla dzieci, leżaki przy basenie bezpłatne, bar przy basenie, sejf, parking.

Pokoje

33 pokoje 2-os., z możliwością dostawki, standardowo urządzone: łóżko, TV kablowa, mini bar, balkon, łazienka, klimatyzacja. Zakwaterowanie od godz. 14.00 w dniu przyjazdu, wykwaterowanie do godz. 10.00 w dniu wyjazdu.

Wyżywienie

śniadania - bufet.

Sport

basen hotelowy z sekcją dla dzieci, sporty wodne na plaży.

Plaża

piaszczysta, ok.200m od hotelu, serwis plażowy płatny ok.6Lv/dzień (cena z 2009 roku).

Oficjalna kategoria

***/ nasza ocena: ***+

Adres

Bułgaria / Svety Vlas. Tel. 0035955423021

BUłGARIA / SVETY VLAS

Witamy w słonecznej Bułgarii

Bułgaria to prawdziwy raj dla urlopowiczów. Wspaniale zachowane zabytki, piękne szerokie plaże, dobre jedzenie, słoneczna pogoda, nie ustająca zabawa - to wszystko sprawi, że warto znowu wrócić do miejsc odwiedzanych licznie przez Polaków w latach 80. Bułgaria dzięki licznym inwestycjom przeżywa "drugą młodość" i z roku na rok staje się coraz bardziej popularna. Dużą zaletą spędzenia wypoczynku właśnie tutaj jest możliwość łatwego porozumienia się. Dodatkowym atutem są plaże, z których aż 16 zostało wyróżnionych Błękitną Flagą prestiżową nagrodą przyznawaną czystym ekologicznie regionom. Zatem

piękne plaże, czyste morze, bogata kultura i folklor, raj dla smakoszy oraz łatwość porozumiewania się, to gwarancja udanego wypoczynku. Svety Vlas Jest małą miejscowością, która ze względu na swoją lokalizację i walory klimatyczne przekształca się w jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w ciągu ostatnich kilkunastu lat. W tym miejscu zbocza góry "STARA PLANINA", opadają ku morzu. Prądy powietrzne między morzem, a górami wytwarzają unikalny klimatyczny fenomen, tworząc krystalicznie czyste powietrze wolne od pyłków. Tu znajduje się jedyny ośrodek w kraju, w którym leczy się astmę i choroby dróg oddechowych. W kurorcie powstały i wciąż powstają nowe hotele i prywatne pensjonaty, w których można wynająć pokoje lub apartamenty wyposażone standardowo w mini bary i telewizory. Większość z pensjonatów posiada własny basen, turyści mają możliwość wynajęcia sprzętu do uprawiania sportów wodnych. Plaża długości ponad 1000 m przyciąga turystów swoją czystością i ciepłą wodą. Wieczory można spędzać przy muzyce w restauracjach lub w dyskotekach, zwiedzać pobliskie kurorty SŁONECZNY BRZEG i NESEBER lub po prostu podziwiać zachody słońca nad zatoką.

PASZPORT

ważny co najmniej 6 miesięcy przed planowanym zakończeniem pobytu w Bułgarii

CZAS LOKALNY

czas polski + 1 godzina

JęZYK

bułgarski, łatwo porozumieć się po rosyjsku, niemiecku, angielsku

WALUTA

leva bułgarska (Lv) - 1E ok. 1.95Lv (dane z roku 2009)

AMBASADA POLSKI

Sofia ul. Chan Krum 46, tel. 0035929872610; Konsulat: Varna ul. Słławiańska 18, tel. 0035952609212

PLAżA

wstęp bezpłatny, serwis plażowy: parasole i leżaki płatne - ok. 4 Lv / 8 Lv za dzień, cena zależna jest od miejscowości (drożej w dużych kurortach).

ORIENTACYJNE CENY W RESTAURACJI

w zależności od miejscowości. Na przykład piwo ok.1,5Lv, kawa bądź herbata ok.1Lv, pizza ok.4-8Lv, obiad ok.8-10Lv, sałatka ok.3Lv.

REZYDENT

turyści są objęci opieką rezydenta (przedstawiciel kontrahenta), do zadań którego należy: pomoc przy zakwaterowaniu i wykwaterowaniu Klientów, pomoc podczas pobytu, przyjmowanie zapisów na wycieczki lokalne. Spotkania z klientami odbywa ją się podczas wyznaczonych dyżurów w trakcie pobytu.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

ceny wycieczek są podane orientacyjnie, na podstawie cen z 2009 roku. Realizowane przy odpowiedniej ilości osób. Za jakość wycieczek odpowiada miejscowe biuro organizujące. Wszelkie reklamacje należy zgłaszać na miejscu.

1 dzień

zbiórka na lotnisku przy stanowisku odpraw "Rego-Bis" na 2 godziny przed wylotem. Odprawa. Wylot samolotu czarterowego do Burgas. Powitanie na lotnisku przez rezydenta. Transfer z lotniska do wybranego hotelu. Zakwaterowanie po przylocie.

10/11 dzień

pobyt urozmaicony wycieczkami fakultatywnymi.

11/12 dzień

wykwaterowanie z hotelu do godz. 14.00. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Czas wolny. Transfer na lotnisko. Wylot samolotu czarterowego do Polski. UWAGA! Prosimy Klientów o kontakt z biurem na 2 dni przed wylotem w celu potwierdzenia godziny wylotu. WYLOT KTW 21.50 PRZYLOT BOJ 00.35 WYLOT BOJ 20.10 PRZYLOT KTW 20.55 Godziny podane w czasie lokalnym.

REGULAMIN PROMOCJI

1. Promocja dotyczy wszystkich wczasów i imprez pobytowo- objazdowych. 2. Promocja dotyczy jednej rezerwacji, udzielana jest od ceny podstawowej. Dopłaty (transport, opłata klimatyczna, dopłata do pokoju jednoosobowego, inne) nie podlegają rabatowi. 3. Promocja nie obejmuje zniżek pod daną imprezą. 4. Każda rezerwacja jest objęta promocją w momencie wpłaty Klienta/Agenta wartości imprezy wynikającej ze skali PROMOCJI ZA WCZESNĄ REZERWACJĘ do 3 dni roboczych od momentu jej dokonania. 5. Promocja nie jest łączona z innymi promocjami, zniżkami, rabatami, ofertami first i last minute. 6. Rezerwacje dokonane w PROMOCJI ZA WCZESNĄ REZERWACJĘ, posiadają GWARANCJĘ NIEZMIENNOŚCI CENY. 7. Ilość miejsc w promocji jest ograniczona, może być przerwana w każdym momencie.

SKALA PROMOCJI ZA WCZESNĄ REZERWACJę

25% zniżki do 15.12.09 przy wpłacie 100% (dla stałych Klientów, wpłata tylko 400PLN/os. -pełna dopłata na 45 dni przed wyjazdem). 20% zniżki do 31.12.09 przy wpłacie 70% (dla stałych Klientów, wpłata tylko 500PLN/os.). Pełna dopłata na 45 dni przed wyjazdem. 15% zniżki do 23.01.10 przy wpłacie 50% (dla stałych Klientów, wpłata tylko 550PLN/os.). Pełna dopłata na 45 dni przed wyjazdem. 10% zniżki do 20.02.10 przy wpłacie 40% (dla stałych Klientów, wpłata tylko 600PLN/os.). Pełna dopłata na 45 dni przed wyjazdem. 5% zniżki do 20.03.10 przy wpłacie 30% (dla stałych Klientów, wpłata tylko 700PLN/os.). Pełna dopłata na 45 dni przed wyjazdem.

ZNIżKI

ZNIżKA DLA STAŁYCH KLIENTÓW Wszystkim osobom, które co najmniej 2 razy skorzystały z usług naszego biura lub wysłały swoje pociechy na wyjazd w ramach obozów młodzieżowych (na podstawie przedstawionych umów) udzielamy zniżki w wysokości kwoty podanej pod tabelą cenową danej imprezy. Dziękujemy za zaufanie w wyborze oferty biura "Rego -Bis". ZNIżKI DLA DZIECI Szczególnie pragniemy uhonorować dzieci spędzające wakacje z rodzicami. Dla pociech mamy specjalne zniżki, stałe ceny, wyszczególnione pod każdą tabelą cenową. ZNIżKI DLA SENIORÓW Dla osób powyżej 60 roku życia udzielamy zniżkę 5% od oferty katalogowej, w wyznaczonych obiektach (zniżka dotyczy minimum 2 osób na jednej umowie). DOPŁATA DLA SINGLI Do 30.01.2010 r. dopłata do pokoju 1-osobowego tylko 200 PLN (hotele i apartamenty bez wyżywienia), tylko 250 PLN (hotele z BB lub HB). Od 01.02.2010 dopłaty zgodnie z informacją pod tabelą cenową. ZNIżKI DLA GRUP Przy jednorazowym zgłoszeniu na jedną imprezę 10 osób pełnopłatnych (jedna umowa) udzielamy 8% zniżki. Zniżka nie sumuje się z innymi zniżkami. ZASADY UDZIELANIA STAŁYCH RABATÓW 1. Rabaty dotyczą osób z ich przeznaczeniem. 2. Rabaty udzielane są od ceny podstawowej. 3. Rabaty nie łączą się z innymi promocjami, ofertami first, last minute.

Zobacz również okoliczne hotele:

Sol Nessebar Bay
Primasol Strandja
Grand Polonia
Cantilena
Royal
Kaukaz
Festa Panorama
Planeta
Tropics
Rozalia
Donka
Babewa
Kostadinowi
Jussi
Nikola

Informacje o kraju

Bułgaria - zobacz kraj w przewodniku turystycznym

Zobacz też nasze oferty

Bułgaria - wycieczki - promocje, first minute, last minute i super last minute, dojazd autokarem lub samolotem

Wydruk oferty