Terminy wycieczek
14 Października 2011 od 2150.00
Newsletter

Zapisz    Wypisz
Jak rezerwować
Partnerzy

Hotel Barcelona - Costa Brava -

PROGRAM RAMOWY

1 dzień Odprawa na lotnisku i przelot do Barcelony - stolicy Katalonii. Spotkanie z przedstawicielem biura podróży i transfer do hotelu. Zakwaterowanie, czas wolny lub zwiedzanie w zależności od godzin przylotu. 2 i 3 dzień Kolejne dwa dni to czas na poznanie atmosfery miasta oraz jego najważniejszych miejsc -Oceanarium - olbrzymie akwaria z odtworzonymi warunkami różnych akwenów - najróżniejsze gatunki fauny i flory wodnej, które można oglądać także od spodu -Kościół Sagrada Familia - miejsce, które zachwyca symboliczną, bogatą architekturą i fantazyjnymi formami, jedno z najsłynniejszych dzieł Antonio Gaudiego -Park Guel - jedyny w swoim rodzaju, pełen dziwacznych budowli, rzeźb i mozaik -Domy Gaudiego - zachwycają - są genialne, szalone, dziwaczne i falujące -Wzgórze Tibidabo - oferuje wspaniałe widoki na całe miasto i wybrzeże -Las Ramblas - spacer tętniącymi życiem przez całą dobę bulwarami -Dzielnica Gotycka - piękne wąskie alejki i historyczne budynki, które otaczają katedrę -Wzgórze Montjuic - pełne zieleni i atrakcji zamek, stadion Olimpijski Wieczorami zachęcamy do korzystania z ciekawych atrakcji pozaprogramowych (opcjonalnie), z których słynnie Barcelona - oddają one świetnie ducha tego miasta -Grające fontanny - spektakl na Plaza de Espana, wspaniała gra wody, świateł i muzyki -Pokaz flamenco - charakterystyczny hiszpański taniec w wykonaniu profesjonalistów -Stadion Camp Nou - gratka dla fanów FC Barcelona i wszystkich miłośników sportu -Mecz piłki nożnej - dla fanów futbolu możliwość udziału w meczu ligi hiszpańskiej 4 - 7 dzień Pobyt wypoczynkowy, który można przeznaczyć na plażowanie na wybrzeżu Costa Brava, zakupy w znanych butikach czy inne lokalne atrakcje. Istnieje możliwość zorganizowania wycieczki fakultatywnej -Montserrat- najświętsze miejsce w Katalonii, malowniczo położony klasztor benedyktyński - Rejs do Tossa de Mar - rejs statkiem połączony z plażowaniem i zwiedzaniem urokliwego katalońskiego miasteczka -Andora - wycieczka do przepięknie położonego, małego państwa w Pirenejach -Salvador Dali - Girona - wizyta w muzeum ekscentrycznego artysty oraz zwiedzanie miasta 8 dzień Wykwaterowanie z hotelu, czas wolny w zależności od godzin wylotu, transfer na lotnisko, przelot do Polski.

ZAKWATEROWANIE

Hotele ***/**** położone w słynnych kurortach na wybrzeżu Costa Brava, z dogodnym dojazdem do centrum Barcelony. Wygodne i zadbane hotele położone w pobliżu środków komunikacji podmiejskiej/miejskiej, stanowią dobrą bazę wypadową do zwiedzanych atrakcji oraz dają możliwość wypoczynku na plaży. Pokoje 2 osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami. Wyżywienie śniadania kontynentalne oraz obiadokolacje.

CENA ZAWIERA

- przelot samolotem - opłaty i podatki lotniskowe - 7 noclegów w hotelu - 7 śniadań - 7 obiadokolacji - opieka pilota - ubezpieczenie KL, NW, bagaż - ramowy program zwiedzania - podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA

- orientacyjnego kosztu uczestnictwa w w/w programie ramowym 90 - 120 euro (transfery z/na lotnisko, bilety wstępów do zwiedzanych atrakcji, bilety komunikacji miejskiej czy lokalni przewodnicy) - wycieczek fakultatywnych i propozycji pozaprogramowych

INFORMACJE DODATKOWE

- Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. - Pilot nie oprowadza wewnątrz obiektów. - Wycieczki fakultatywne z pilotem są organizowane w zależności od ilości chętnych oraz wolnego czasu. - Transfery z/na lotnisko w zależności od ilości osób są organizowane busem lub komunikacją miejską i/lub podmiejską. - Przejazdy podczas zwiedzania i wycieczek fakultatywnych odbywają się komunikacją miejską i/lub podmiejską. - Obiadokolacje są serwowane w hotelu w godzinach uzależnionych od godzin przelotów i realizowanego programu. - Spotkanie z przedstawicielem biura podróży nastąpi na lotnisku w Polsce lub po przylocie w Barcelonie. - Linia lotnicza i godziny przelotów mogą ulec zmianie. - Pierwszy i ostatni dzień w zależności od godzin przelotu może być dniem zwiedzania. - Aktualne godziny wylotów i zbiórki klient zobowiązany jest potwierdzić w swoim biurze podróży na 2 dni przed wylotem. SINGLE - bez dopłaty (przy dokwaterowaniu do pokoju 2 lub 3 osobowego). DZIECI TANIEJ - dotyczy dziecka do 12 lat zakwaterowanego wspólnie z 2 osobami pełnopłatnymi.

ROZKłAD LOTóW

- Linie lotnicze Wizzair

Najbliższe terminy wycieczek

14 Października 2011 od 2150.00

Zobacz również okoliczne hotele:

Mecz Fc Barcelona - Athletic Bilbao
Mecz Fc Barcelona - Deportivo La Coruna
Mecz Fc Barcelona - Espanyol
Mecz Fc Barcelona - Getafe
Mecz Fc Barcelona - Malaga
Mecz Fc Barcelona - Osasuna
Mecz Fc Barcelona - Racing Santander
Mecz Fc Barcelona - Sevilla
Mecz Fc Barcelona - Teneryfa
Mecz Fc Barcelona - Valencia
Mecz Fc Barcelona - Valladolid
Mecz Fc Barcelona - Villareal
Mecz Fc Barcelona - Xerez
Barcelona Wro 4
Barcelona Poz 4

Informacje o kraju

Hiszpania - zobacz kraj w przewodniku turystycznym

Zobacz też nasze oferty

Hiszpania - wycieczki - promocje, first minute, last minute i super last minute, dojazd autokarem lub samolotem
Barcelona - wycieczki - promocje, first minute, last minute i super last minute, dojazd autokarem lub samolotem

Wydruk oferty